Lánc
Lev lánc, hosszú szemű 10x65mm/10m, ZN/horganyzott, DIN5685C
| Méret: | 10x65mm/10m |
31.130 Ft -tól
(24.512 Ft + ÁFA)
Lev lánc, hosszú szemű 2x22mm/80m, ZN/horganyzott, DIN5685C
| Méret: | 2x22mm/80m |
26.990 Ft
(21.252 Ft + ÁFA)
Lev lánc, hosszú szemű 3x26mm/60m, ZN/horganyzott, DIN5685C
| Méret: | 3x26mm/60m |
29.680 Ft
(23.370 Ft + ÁFA)
Lev lánc, hosszú szemű 5x35mm/32m, ZN/horganyzott, DIN5685C
| Méret: | 5x35mm/32m |
31.130 Ft -tól
(24.512 Ft + ÁFA)
Lev lánc, hosszú szemű 6x43mm/18m, ZN/horganyzott, DIN5685C
| Méret: | 6x43mm/18m |
31.130 Ft -tól
(24.512 Ft + ÁFA)
Lev lánc, hosszú szemű 7x50mm/16m, ZN/horganyzott, DIN5685C
| Méret: | 7x50mm/16m |
31.130 Ft -tól
(24.512 Ft + ÁFA)
Lev lánc, hosszú szemű 8x54mm/10m, ZN/horganyzott, DIN5685C
| Méret: | 8x54mm/10m |
31.130 Ft -tól
(24.512 Ft + ÁFA)
Lev lánc, rövid szemű 2x12mm/110m, ZN/horganyzott, DIN5685A
| Méret: | 2x12mm/110m |
40.330 Ft
(31.756 Ft + ÁFA)
Lev lánc, rövid szemű 3x16mm/60m, ZN/horganyzott, DIN5685A
| Méret: | 3x16mm/60m |
32.710 Ft
(25.756 Ft + ÁFA)
Lev lánc, rövid szemű 5x23mm/30m, ZN/horganyzott, DIN5685A
| Méret: | 5x23mm/30m |
36.360 Ft -tól
(28.630 Ft + ÁFA)