Termék értékelések
Leírás és Paraméterek
Strend Pro Grill motorral - elektromos grilltű a tökéletes grillezéshez
A Strend Pro Grill SP-P01 egy megbízható elektromos grilltű nagy teljesítményű 4 W-os motorral, amelyet csirke, nyársak, nagyobb húsdarabok vagy zöldségek egyenletes grillezéséhez terveztek.
Legfontosabb előnyei:
- Erőteljes és csendes elektromos motor (230 V / 50 Hz) biztosítja a tű automatikus forgását
- Egyenletes sütés a 2,5-3 fordulat/perc sebességnek köszönhetően - nincs kézi forgatás
- Nagy teherbírás 5 kg-ig - nagyobb húsdarabokhoz is alkalmas
- 4 reteszelőtüske biztonsági zárral az alapanyagok stabil rögzítéséhez
- 64 cm hosszú rozsdamentes acéltű - higiénikus, erős és könnyen tisztítható
- Könnyen összeszerelhető a mellékelt konzoloknak és csavaroknak köszönhetően
- Fogantyú a tű használat utáni könnyű eltávolításához
- Kompatibilis a 2212412, 2212251 és 2212975 sz.grillsütővel
Specifikációk:
| Tápegység | 230 V / 50 Hz |
| Motor teljesítmény | 4 W |
| Tű hossza | 64 cm (kétrészes kivitel) |
| Forgási sebesség | 2,5 - 3 fordulat/perc |
| Max. terhelhetőség | 5 kg |
| Kábel hossza | 1,2 m |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Súly | 1,5 kg |
Megjegyzés: A tűt csak száraz környezetben használhatja.
| product.#.height | 116 |
| product.#.length | 64 |
| product.#.producer | SLOVAKIA TREND EXPORT - IMPORT, s.r.o. |
| product.#.producer_address | Michalovská 87/1414 Sobrance Slovenská republika |
| product.#.producer_email | info@slovakia-trend.sk |
| product.#.producer_url | https://www.strendpro.sk/ |
| product.#.width | 9 |