Lev drótkötél, PVC borítással 3/4mmx100m, ZN/horganyzott
| Méret: | 3/4mmx100m |
Lev drótkötél, PVC borítással 4/5mmx75m, ZN/horganyzott
| Méret: | 4/5mmx75m |
Lev drótkötél, PVC borítással 5/6mmx50m, ZN/horganyzott
| Méret: | 5/6mmx50m |
Lev drótkötél, rozsdamentes 1,2mmx300m, ZN/horganyzott
| Méret: | 1,2mmx300m |
Lev drótkötél, rozsdamentes 1,5mmx300m, ZN/horganyzott
| Méret: | 1,5mmx300m |
Lev drótkötél, rozsdamentes 2mmx200m, ZN/horganyzott
| Méret: | 2mmx200m |
Lev drótkötél, rozsdamentes 3mmx200m, ZN/horganyzott
| Méret: | 3mmx200m |
Lev drótkötél, rozsdamentes 4mmx100m, ZN/horganyzott
| Méret: | 4mmx100m |
Lev drótvágó 210mm/8˝, max 5mm
| Méret: | 210 mm/8˝, max. 5 mm |
A Lev Festa drtvágóvágó, erővágó fémek és egyéb kemény anyagok vágására használják. Az erőkarnak és az áttételeknek köszönhetően kis energiával meglepően kemény anyagokat tudunk elvágni. A Lev Festa drótvágó rögzítő elemek levágására is kiválóan használható nemcsak az iparban, hanem akár otthon is. A Lev Festa drótvágó, erővágó rozsdamentes, edzett acél pofáival 5 milliméter vastagságig vághatunk el fémeket minimális erőkifejtéssel.