Drótháló, növény kötöző, drót, talp
Lev oszlop tartó- U alakú 101x60x100x200mm-4mm, ZN/horganyzott
| Méret: | 101x60x100x200mm |
2.550 Ft -tól
(2.008 Ft + ÁFA)
Lev oszlop tartó- U alakú 121x60x100x200mm-4mm, ZN/horganyzott
| Méret: | 121x60x100x200mm |
2.550 Ft -tól
(2.008 Ft + ÁFA)
Lev oszlop tartó- U alakú 70x60x100x200mm-4mm, ZN/horganyzott
| Méret: | 70x60x100x200mm |
2.490 Ft
(1.961 Ft + ÁFA)
Lev oszlop tartó- U alakú 81x60x100x200mm-4mm, ZN/horganyzott
| Méret: | 81x60x100x200mm |
2.550 Ft -tól
(2.008 Ft + ÁFA)
Lev oszloptalp 101x101x150mm-2mm, ZN/horganyzott
| Méret: | 101x101x150mm |
2.930 Ft -tól
(2.307 Ft + ÁFA)
Lev oszloptalp 121x121x150mm-2mm, ZN/horganyzott
| Méret: | 121x121x150mm |
2.930 Ft -tól
(2.307 Ft + ÁFA)
Lev oszloptalp 121x121x900mm-2mm, ZN/horganyzott
| Méret: | 121x121x900mm |
4.760 Ft -tól
(3.748 Ft + ÁFA)
Lev oszloptalp 151x151x150mm-2mm, ZN/horganyzott
| Méret: | 151x151x150mm |
2.930 Ft -tól
(2.307 Ft + ÁFA)
Lev oszloptalp 151x151x900mm-2mm, ZN/horganyzott
| Méret: | 151x151x900mm |
4.760 Ft -tól
(3.748 Ft + ÁFA)